نائب رییس هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: متاسفانه با توجه به مشکلات بوجود آمده و توقف پروژه ابنیه راه روماک متقاضیان اصلی این پروژه متحمل مشکلاتی شده‌اند که در تلاش هستیم با پیگیری قضایی این مسائل را مرتفع نموده تا روند تکمیل و تحویل پروژه از سرگرفته شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ رافع ناصری فر در گفت و گو با رادیو البرز گفت: متاسفانه به دلیل شرایط حاکم‌، پیشرفت پروره با تأخیر مواجه شده که امیدواریم به زودی مشکلات حقوقی این پروژه مرتفع شده تا در ادامه، شرکت عمران با سرعت بیشتر واحدهایی که در تعهد مسکن مهر است را تکمیل و به متقاضیان تحویل دهد.
وی در خصوص انتشار خبر تخلف از سوی شرکت عمران گفت: پروژه ابنیه راه روماک از جمله پروژه‌های سه جانبه مسکن مهر بوده که همچون سایر پروژه‌ها دارای قرارداد برای احداث مسکن‌مهر بوده که باید متقاضی معرفی و به پروژه الصاق می شد.

ناصری فر افزود: در همین راستا بخشی از این پروژه در آن زمان حدود ۱۰۰ واحد فاقد متقاضی اعلام و این ظرفیت برای سازنده ایجاد شد که طی یک قرارداد پروژه به صورت خودمالکی به سازنده واگذار گردد در حالی که سازنده تاکنون چنین قراردادی با شرکت عمران منعقد نکرده و حق هیچگونه دخل و تصرف واحدها را نداشته است.

وی گفت: متاسفانه سازنده بدون اطلاع شرکت عمران اقدام به فروش واحد و فروش مال غیر و خلاف قانون نموده است.

ناصری فر گفت: بر همین اساس شرکت عمران در سال ۹۸ و به محض اطلاع، اقدام به طرح شکایت در محاکم قضایی نموده و در زمان حاضر متخلفان دستگیر و موضوع در محاکم قضایی در حال بررسی می‌باشد.

نائب رییس شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از متقاضیان خواست قبل از هرگونه معامله و واگذاری واحد استعلامهای لازم را از شرکت عمران گرفته تا مانع از بروز مشکلات اینچنینی شود.

شایان ذکر است شرکت عمران تعهدی در قبال معاملات خارج از شرکت ندارد و مالباختگان نیز میبایست از طریق محاکم‌قضایی موضوع را پیگیری نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33302
کد خبر
33302