عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در نشست با کارگزار طرح اقدام ملی مسکن به ضرورت ارائه خدمات مناسب و بهنگام به متقاضیان اشاره کرد و افزود: انتظار داریم همکاران محترم در رسیدگی به درخواستها به این‌مهم ‌توجه نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ رافع ناصری فر اعلام کرد: ۲۵ هزار و ۳۱۲ نفر در طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید هشتگرد ثبت نام کرده اند که از این تعداد تاکنون ۸۷۷ نفر احراز شرایط و تایید نهایی شده‌اند.
ناصری فر اظهار داشت: تاکنون ۸۴ نفر اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند که از این تعداد، تنها ۲۷ نفر واریز وجه داشته‌اند.
وی با بیان اینکه پیشرفت اقدام ملی در گرو واریز وجه متقاضیان مسکن در این طرح است، گفت: ضروری است متقاضیانی که پیامک افتتاح و واریز وجه از سوی بانک دریافت کرده‌اند ظرف مدت دو هفته از تاریخ دریافت پیامک نسبت به واریز وجه اقدام کنند تا در سامانه اقدام ملی باقی بمانند چرا که در غیر اینصورت از طرح اقدام ملی حذف و نسبت به جایگزینی متقاضی واجد شرایط دیگر اقدام خواهد شد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزود: طبق بررسی‌های انجام شده تاکنون ۲ هزار و ۱۶۹ نفر بدلیل نداشتن شرایط، درخواستشان رد شده است.
ناصری فر اظهار داشت: ۲۱ هزار واحد برای ساخت اقدام ملی مسکن در برنامه شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد پیش بینی شده که ۱۵ هزار واحد مسکن یکم و ۹۸۳ واحد مشارکتی و ۵ هزار و ۴ واحد به صورت خودمالکی است.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با بیان اینکه ۷ هزار و ۲ واحد اقدام ملی بزودی کلنگ زنی و اجرایی خواهد شد، گفت: فراخوان ساخت ۱۲۵۰ واحد برگزار و پیمانکار انتخاب شده و مابقی در حال طی مراحل انجام فراخوان هستند.
ناصری فر گفت: طرح اقدام ملی تامین مسکن شهرجدیدهشتگرد قرار است ظرف حدود دو سال ۲۱ هزار نفر  را خانه‌دار کند و بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و آیین‌نامه مربوطه به آن، شرایط و مشخصات آن اعلام شده است.
ناصری فر  افزود: متقاضیان و افراد تحت تکفل آنها باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از تاریخ اول فرودین ۱۳۸۴ باشند و از هیچ یک از امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی یا تسهیلات یارانه‌ای خرید یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشند و به عبارتی فرم «ج» آنها در استعلام از سامانه سبز باشد و همچنین متقاضی حداقل پنج سال سابقه سکونت در شهر موردتقاضا داشته باشد و همچنین توانایی بازپرداخت تسهیلات و توانایی تامین هزینه ساخت مسکن مازاد بر تسهیلات بانکی از جمله شرایط تکمیل ثبت نام و پذیرش در این طرح است.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: پیش‌بینی می‌شود طرح اقدام ملی مسکن که با هدف افزایش تولید مسکن و پاسخگویی به نیاز جامعه صورت می‌گیرد، بتواند تغییرات خوبی را در بازار مسکن ایجاد کند.

ناصری فر  از کارگزار و عوامل اجرایی خواست تا تکریم ارباب رجوع و کسب رضایت آنان را در الویت کاری خود قرار دهند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27515
کد خبر
27515