نایب رییس هئیت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از عدم استقبال و مراجعه متقاضیان مسکن مهر برای دریافت دفترچه قسط در این شهر خبر داد و گفت: با شیوع کرونا متقاضیان معرفی شده به سوی بانک عامل تمایلی به پیگیری و امضا قرارداد فروش اقساطی خود در بانک مربوطه را ندارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ رافع ناصری فر افزود: با وجود تمامی تمهیداتی که در راستای ترغیب متقاضیان برای دریافت قرارداد فروش اقساطی مسکن مهر در نظر گرفته شده، متقاضیان تمایلی از خود نشان نمی‌دهند و از دریافت دفترچه قسط خود سرباز می‌زنند.
وی با اشاره به اقدامات لازم جهت ترغیب مردم برای دریافت قرارداد فروش اقساطی مسکن مهر خود گفت: در این راستا بستر خدمات الکترونیک به نشانی emehr.ntdc.ir فراهم گردید تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان نباشد.
ناصری فر افزود: در راستای تسریع در فروش اقساطی طبق ضوابط ابلاغی در مقطع فروش مسکن مهر، از این پسراستعلام چک های برگشتی یا بدهی‌های معوقه به نام متقاضیان واجد شرایط الزامی نمی‌باشد که این مهم ‌تاثیر بسزایی در تسریع در روند انجام کار و همچنین رفع مشکلات احتمالی متقاضیانی که بدلیل شرایط اخیر و نوسانات اقتصادی، با اقساط معوق یا چک برگشتی مواجه شده اند، می‌گردد.
نایب رییس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزود: با توافق به عمل آمده با بانک عامل مقرر شده است تا در مقطع فروش اقساطی، تسهیلات مسکن مهر با اخذ تضامین لازم با ارائه کارت هوشمند ملی یا رسید ثبت نام اولیه امکان پذیر گردد.
وی در خصوص انعقاد قرار داد متمم فروش اقساطی مسکن مهر افزود: با توجه به تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکمیل نازک کاری مسکن مهر تا پایان آبان ماه سالجاری و همچنین انجام مراحل اداری فروش اقساطی پروژه های در دست احداث مسکن مهر، با تدوین دستورالعمل های مربوطه و ارائه راهکارهای جدید، روند تمدید قراردادهای این طرح بسیار کوتاه و تسهیل گردیده است.

ناصری فر با اشاره به ضرورت تکمیل و بهره برداری از مسکن مهر و کلنگ زنی طرح اقدام‌ملی مسکن و نقش موثر آن در کنترل قیمت بازار مسکن افزود: از اهداف شرکت عمران، توسعه مسکن ارزان قیمت و افزایش سطح رفاه خانوارهای متقاضی است.
وی تاکید کرد چنانچه برخی از متقاضیان در تکمیل روند اداری فروش اقساطی کوتاهی کنند، یارانه تخصیصی به واحد مرتبطشان حذف می‌گردد و بعبارتی سود بانکی وام آنها از ۴ به ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.
نایب رییس هئیت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از مالکین مسکن مهر دعوت کرد تا بمنظور جلوگیری از اجرای تصمیم‌ اخیر بفوریت نسبت به انجام مراحل اداری تحویل واحد اقدام ‌نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=29312
کد خبر
29312