در نشستی روند اجرای پروژه ایستگاه مترو ماموت با حضور مدیر کل حمل و نقل ترافیک شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد و پیمانکار ایستگاه ماموت بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ در حاشیه این نشست مدیرکل حمل و نقل و ترافیک شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه ایستگاه ماموت(شهید فخری زاده) اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با پیمانکار و کارفرما و طی پیگیری‌های هفتگی که صورت میگیرد پروژه طبق زمانبندی به بهره ‌برداری خواهد رسید.
وکیلی خواستار تسریع در اجرای پروژه و پرداخت مطالبات در زمان مقرر به پیمانکار شد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز به تعطیلی متروی گلشهر- شهر جدید هشتگرد استان البرز به مدت ۲ هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه اشاره کرد و گفت: به منظور احداث سقف ایستگاه ماموت و بالا بردن کیفیت خدمات و تامین ایمنی مسافران، متروی گلشهر_ شهرجدید هشتگرد از روز پنجشنبه چهارم آذرماه به مدت ۲ هفته روزهای پنجشنبه و جمعه به مسافران خدمات ارائه نمی دهد.
محمدعلی حاجی زاده افزود: مسافرگیری در طول هفته فعال و طبق روال گذشته بدون هیچ تغییری انجام می‌شود و مسافران می‌توانند از خدمات استفاده کنند.
وی اظهار داشت: شهروندان طی این دو روز تعطیلی می‌توانند از اتوبوسهای برون شهری جهت حمل و نقل استفاده نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33778
کد خبر
33778