رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: با عقد قرارداد با پیمانکار نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان در سه پروژه مسکن مهر مهستان، هودر و وریچ بزودی تکمیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ شهروز سنجری در گفت و گو با رادیو البرز گفت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در حال آماده سازی و تکمیل زیرساختها و خدمات روبنایی برای تامین رفاه بیشتر شهروندان می‌باشد و در همین راستا ۲۰ ست ورزشی دیگر بزرگسالان و بازی کودکان با هدف توسعه ورزش در مساکن مهر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در زمان حاضر ۱۴ ست ورزشی برای اجرا و نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان جانمایی شده است در حال تکمیل شدن و عملیات اجرایی نصب ۳ ست دیگر نیز هستیم

سنجری گفت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در راستای برنامه استقبال از نوروز ، بهسازی و زیباسازی شهری را در دستور کار خود قرار داده و در تلاش است با ایجاد فضایی شاداب در منظر شهری شامل رنگ‌آمیزی جداول، خط کشی معابر، نخاله برداری، ایجاد المانهای شهری و دیوارنگاری شهر رضایت‌مندی شهروندان را فراهم آورد.

رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد لایروبی انهار، هدایت مناسب آبهای سطحی، اصلاح احتمالی آبراه و بازگشایی مسیر عبور آب به انهار اصلی، اصلاح دیواره‌های مسیل‌های آبرو و … را از اولویتها و برنامه ها قرار داده است تا در حداقل زمان ، مشکلات موجود احصا و پیگیری لازم در راستای رفع مشکل انجام گردد.

سنجری با اشاره به افزایش ساخت و ساز  در شهر جدید هشتگرد گفت: توسعه مسکن بعضا با تولید نخاله ساختمانی همراه خواهد شد که هرچند همکاری سازندگان را می طلبد اما عدم نظارت در ساماندهی مطلوب توسط دستگاه‌های ذیربط، مشکلات تخلیه غیرقانونی نخاله ساختمانی در شهر را بدنبال خواهد داشت.
سنجری در پایان از ادارات خدمات رسان خواست: قبل از هرگونه حفاری هماهنگی لازم را با شرکت عمران و شهرداری معمول دارند و همچنین در زمان حفاری نسبت به رعایت موادایمنی و فنی مانند نصب علائم هدایت ترافیکی ایمنی انتقال خاک مازاد و نخاله ها به محل دپو و پرکردن اصولی نوار حفاری را رعایت کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=31480
کد خبر
31480