مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در پیامی فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور بویژه زحمتکشان تأمین امنیت و آرامش مردم در استان البرز و شهر جدید هشتگرد تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ داود صفدری در پیامی فرا رسیدن هفته ناجا را تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان جامعه است. بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
ضمن تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهیدان والامقام آن نیروی متعهد و انقلابی در دوران هشت سال حماسه، جهاد و مقاومت و نیز در مقابله با اشرار و متجاوزین به حقوق مردم، امید است همچون گذشته با اقتدار، قاطعیت و قانون مداری در عرصه های مختلف ماموریتی خود به ویژه گستراندن چتر امنیت و نظم در جامعه، آرامش و رضایت مندی مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی را بیش از پیش فراهم نماید.
از خداوند سبحان آرزوی توفیق، سربلندی و عزّت جنابعالی و همه کارکنان خدوم و فداکار نیروی انتظامی تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌¬ای عزیز (مدظله العالی) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گسترش روزافزون فرهنگ و ارزشهای دوران هشت سال حماسه و ایثار را مسألت می‌نمایم.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21904
کد خبر
21904