مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با ارسال پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به شهروندان شهرجدید هشتگرد و تمامی روزه داران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌
رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید.

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه بهار قرآن در بهار طبیعت به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.
عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنان است عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است.
اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان ،عید بزرگ و سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه مسلمین جهان علی الخصوص مردم شریف و متدین شهرجدیدهشتگرد، تبریک و شادباش عرض می کنم. از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم. امیدوارم با بهره‌گیری از توفیقات برگرفته از برکات ماه مبارک رمضان؛ با انگیزه بالا و همتی والا ، شهرجدیدهشتگرد را در مسیر اعتلا و آبادانی و نیل به آرمان های بلند قرار دهیم.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32306
کد خبر
32306