با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد و مدیران ذیربط مشکلات ساکنین مسکن مهر پروژه آذرنگ عمران باهدف بهبود شرایط زندگی مورد بررسی و پیگیری مجدد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از نزدیک رفع مشکلات ساکنین این پروژه را بررسی و کنترل نمود و تصمیمات لازم در خصوص مرتفع نمودن کامل مشکلات احتمالی صادر کرد.

مسعود حق لطفی با بیان اینکه مجموعه شرکت عمران بسترهای لازم را برای بهبود شرایط زندگی ساکنین مسکن مهر فراهم کرده از ساکنین پروژه‌های آذرنگ عمران خواست با تعیین هیئت مدیره مجتمع، مسائل و مشکلات مجتمع های خود را اعلام و پیگیری نمایند.

حق لطفی گفت: مجموعه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد تلاش کرده با راه اندازی ۱۱ باب مغازه در این پروژه به بهبود وضع شهروندان ساکن مسکن مهر کمک کند و با راه اندازی این مغازه‌ها، خدمات بهتر به مردم با تسهیل دسترسی به اصناف مورد نیاز ارائه خواهد شد.

رافع ناصری فر، نائب رییس هیئت مدیره نیز ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص موارد ذکرشده عنوان کرد: برطرف کردن کامل مشکلات مسکن مهر مستلزم همکاری ساکنین است و با ایجاد فضای مناسب شرایط را برای رفع نواقص احتمالی از سوی پیمانکار فراهم می کنیم.

ناصری فر با بیان اینکه نباید مردم به ما کم اعتماد شوند، از پیمانکار مرتبط با رفع نواقص پروژه مسکن مهر خواست تا مشکلاتی را که شناسایی شده هر چه سریعتر مرتفع نماید.

در این بازدید ساکنین پروژه آذرنگ عمران، درخواست‌های خود را بیان کردند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نصب آسانسور، نمای ساختمان، بهسازی ایزوگام، نبود مرکز تجاری و … اشاره کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=28365
کد خبر
28365